Български форум за Grunge

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Рок кафета.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: Рок кафета.   Пет Фев 11, 2011 1:12 pm

Имате ли във вашия град, или поне в близост до вашия град някакви рок кафета? Барове, заведения? Тук в нашият град е абсурд, но преди 3-4 дена ходихме в Перник в някакво рок кафе, и то КВАРТАЛНО...не беше в центъра да кажеш...беше доста малко като размери, тесничко. Но пък беше изпипано, и даже има музикални инструменти, които всеки по желание може да ползва (стига да може да ползва разбира се) Някви пичове забиваха някъв шумен дразнещ хеви метъл, но пък беше яко. Мисля скоро пак да ходиме.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
Neli
Активен
Активен

Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Рок кафета.   Съб Фев 12, 2011 12:17 pm

В София има ранзи такива нещица, ама освен клубовете повечето други са много долнопробни и ходят разни отрепки или аз все по такова време съм ги улучвала ХД...
Вижте профила на потребителя http://nirvanabg.deviantart.com/
Char
Администратор
Администратор

Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 24

ПисанеЗаглавие: Re: Рок кафета.   Съб Фев 12, 2011 2:38 pm

Таман се връщам от най-новото- сиреч Spirit of rock, където един приятел е барман. Приятно е, обаче тъй като не е на центъра, май няма голяма посещаемост.
Иначе бумът в после дно време е Burning sound- всеки го знае, всеки запоства там и всеки е запознат със НЕПРОБУДНИЯ сън на Емо (бармана), който си спи там и буквално живее там. И аз съм оставала и има страхотна атмосфера и тесен диван.
Както и сутиен на тавана и знаменца и снимки по стените, приятно е, макар че Емо е глем- рокер, (уви, никакъв гръндж за мен, но пък ми е пускал Флойд) но поне не дава да се пускат супер-гига-тежки блек мелници в заведението. И е пич.^^
За Кантара....няма да говоря. Един доста по-хард вариант на Бърнинга. Но не е за приказване.
Имаме си и едно-две заведения, именувани "блус барове"- тихички и закътани.
Имахме си и "Зона 51"- преди сто години, тя беше най-известното такова заведение- но я закриха. Беше голям траур :Д
А, имаме си и "Нострадамус", където все още не съм ходила. И да не забравя култовото- "Усмивка". ИМа плакат с пияни мъже, на който пише "Не им се сърдете- те друго не умеят". :ДДД
та, напоследък във Варна вървим към тенденцията да отваряме нови и нови барчета..

P.S. И, естествено, все по-редовно се правят концерти. Повечето на познати и познати на познати, но все пак ис найс.

Like lonely ghosts
at a roadside cross
we stay because..... we don't know where else to go.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Рок кафета.   Today at 4:48 am

Рок кафета.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1