Български форум за Grunge

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Най-запомнящата ви се година!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: Най-запомнящата ви се година!   Вто Фев 15, 2011 1:10 pm

Ох вдъхновена от флууда с Char в чаталнята реших да пусна една такава тема. Обаче искам да бъдете изчерпателни, щото много мразя сама да си говоря...
Та да минеме по същество.
Коя аджаба ви е най-силната...вълнуваща, запомняща се година от изминалите близки? Не говоря за ония, в които сме били на по 6 и живота е бил прекрасен. Говоря за тия съзнателните..около пубертета и след него...тъй като повечето не сме много далече от тия времена...
Та за мен... кво да кажа. 2009!!!!!!!!!!!!! Тва беше най-яката година човече... най-жестоката година. Годината ми започна супер слабо...но след тва кви работи ми се случиха... тъкмо завършвах..не се бях мяркала в училището сигурно 1 година и беше под голям въпрос как точно ще приключа училище...беше голям стрес... но аз определено не бях от хората, които много много обичаха да се навъртат в училищната сграда... :D ...но всичко се нареди, взех си матурите с хубави оценки без да съм пипнала да уча... на всичкото отгоре на самита матури беше ебаси веселбата... след тва радостта за хубавите оценки, след това бала... рокли, обувки, прически...НЕ ЧЕ ОБИЧАМ подобен тип неща, но все пак имаше емоция около всичко.. на бала се отрязах като помияр, прибрах се повръщах и заспах... след 6 часа спане станах хванах си автобуса и заминах на София, където вечерта се напих отново и спах просната в градинката пред НДК... След това не помня как, но съм се прибрала в родния град и оттам натам се започна едно джумбаре... аз съм завършила май месец, съответно до октомври предстоеше голямата лешникотрошачка...
Април месец започнах шофьорски курсове...беше много заирбено Инструктора ми беше някъв малоумник, беше много весело в колата.. всеки ден се развозвахме, времето беше страхотно.. слушахме си музика в колата... късаха ме на листовки и прочее... Ходех на по 3 загорки на кормуване , не знам дали в крайна сметка някой разбра въобще...
след това дойде лятото...цяло лято радомир-перник-софия-радомир-софия-радомир-софия-перник... всяка вечер спях в различни приятелки по София, на различни места в различни квартали, в които едвам едвам се оправях... но пък беше адски забавнооо..ходехме постоянно в макдоналдс и се наяждахме като прасета...след тва изведнъж ми секнаха малко финансите..някъде към средата на лятото спрях да се шляя из столицата и си останах в моя си град. където някъде около 1 месец не знаех кво става, толкова кефлийска година ми беше , че всеки ден започвахме с бирата от 12-1 наобяд и приключвахме към 1 вечерта.. губят ми се спомени, но най-хубавите определено си ги пазя. Август заминах за добрич , във влака през нощта беше много яко, криехме се в кенефа да пушим, защото в купетата недаваха и глобяваха и имаше полиция...и понеже тогава беше фестивала спирит ъф бургас влака беше ФРАШКАН с някви метали, и в нашето купе имаше..изпиха ми биричката...ама бяха зарибени типове бях с една приятелка, която пък я хванаха и я глобиха ,ч е пуши във влака... след тва отидох в добрич, напушихме се в парка пихме бира цяла нощ... преспах там на другия ден тръгнах за златни пясъци..поседях там малко после отидох у Варна..оттам си хванах рейс за Бургас..от Бургас отидох директно в приморско , където ме чакаше гаджето...споменах ли, че тогава имах най-якото гадже в EVA?! Еми да, може би и заради това годината ми беше супер дупер запомняща се...отидох там къпахме се в морето с дрехи, пихме загорка вечерта на плажа, лигавихме сеее.. и септември и декември ходих в нейния град, тоест най-далечното място на глобуса, ам за щастие там беше СУПЕР ЯКО..и се запознах с ебахти яките хора...и всичко беше ебати якото..докато просто не стана 2010-та и всичко не секна...та така до ден днешен
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
Char
Администратор
Администратор

Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 24

ПисанеЗаглавие: Re: Най-запомнящата ви се година!   Сря Фев 16, 2011 1:17 pm

Радвам се, че аз съм те вдзъхновила. Най-сетне да съм полезна малко :Д
Та....
мисля, че и при мен е 2009.
случайно или не....
А защо? Определям я като най-щастливата си година като цяло. И не само заради събитията- просто бях по-непукистично щастлива тогава, безгрижна, нехайна, сякаш бъдещето беше далече далече и всичко беше зелено и прекрасно.
Добре....да поговорим за събития.
-Лято- динамично, страхотно лято, всеки ден навън, по люлки и полянки, даже да беше банално. Къпане с дрехите в морето и такива. Първият РП рожден ден!
-Тръгнах с Ваньо- когато той още беше пловдивското слънце. Тогава започнаха традиционните ми "ходения изненади" до Пловдив. Започнах да пътувам повече като цяло.
-Концертът на Рейнбоу- крещях на Stargazer и седях на масата с 50- годишни фенове и една полу-иракчанка, какво повече да искам.
-Може би това беше годината, в която започнах по-осезаемо да пораствам и това не ме плашеше. Да, почти не ме плашеше.
- Нашите заминаха за Русия и със сестра ми изкарахме страхотен самотен период във нас.
-Някъде тогава започнаха слийпоувърите в Данаил...
-Рождения ми ден в Данаил, първия. ТОЗИ РОЖДЕН ДЕН. сини лейдита и наргиле, тичане в кръг и сметана. ВСИЧКО.

чак не искам да се сещам колко по-греещо, пърхащо и каквото искате същество бях тогава, но както и да е. Наздраве за спомените.
: )

Like lonely ghosts
at a roadside cross
we stay because..... we don't know where else to go.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Най-запомнящата ви се година!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1