Български форум за Grunge

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Една тема за НАРКОМАНИ!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: Една тема за НАРКОМАНИ!   Пет Юли 16, 2010 6:34 am

Реших все пак да пусна една тема, в която да има място за НАС - наркоманите ( ) .
Всяко чоешко същество , което диша има право на своя глас! Особено, когато гласа ти го е дал НАРОДА!
И викам дай да се събереме всички наркомани на едно място и да си поговориме за наркоманията си , която така щедро ни е дадена от обществото като етикет, който гордо мисля, че трябва да носим!
Да обясня сега за какво иде реч...
Откакто свят светува на българина му е даден природно талантът да осъжда всеки без никога да поглежда себе си и да разполага с неизчерпаем ресурс да дава категории и статуси на всякакъв вид хора, чиито маниери и интереис не разбира
Та въпроса ми е случвало ли ви се е да ви мислят за ''наркомани'' или направо да си ви наричат такива, само защото слушате някаква определена музика, обличате се по някакъв особен начин или просто сте си забучили един пиърсинг или татуировка на видно място?
На мен примерно...ВИНАГИ! Аз съм една от най-старите наркоманки в занаята (или поне в нашият град)
Често сочна с пръст...наркозависима.. пропаднала...деградирала...че и алкохоличка...че...от най-черното дъно на човешката йерархия
Айде наркомани... на всички ви стс здраве и до надрусване!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
DoReMi
Манияк
Манияк

Брой мнения : 221
Точки : 246
Дата на регистрация : 12.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Една тема за НАРКОМАНИ!   Пет Юли 16, 2010 7:00 am

Чакай сега и мен ми го казват редовно нищо, че нямам обеци. Даже веднъж една даскалица го е казала на майка ми, като психопат съм гледал

Последната промяна е направена от DoReMi на Пет Юли 16, 2010 7:46 am; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: Re: Една тема за НАРКОМАНИ!   Пет Юли 16, 2010 7:30 am

Това може да е няква реакция от много наркотици, които взимаш...да ти се разширяват зениците or smth...не знам, не разбирам. Макар че съм наркоманка и аз не разбирам някой работи
Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
LambOfGod
Активен
Активен

Pisces Брой мнения : 106
Точки : 112
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 21
Местожителство : където има картофи

ПисанеЗаглавие: Re: Една тема за НАРКОМАНИ!   Пет Юли 16, 2010 7:43 pm

Сега се сещам..Веднъж бяхме цяла компания и се връщаме от плаж..Сядаме на една пейка да си починем,взимаме си бира и си говорим..
Минават двама мъже и аз точно тогава съм се навела да си завържа кецовете и като ми е мокра косата,бретонът ми пада надолу. Ти`я ме гледат,след тва се поглеждат двамата и единия казва:
- Еми,к`во искаш,ЕМО стайл!

Напрво умрях да се хиля после. :Д

Иначе метъл,наркоман,курва,емо,чалгар,готин,тъп,зубър....всякакви такива определения са просто тъпи.
Ама к`во да очаквам то цялото общество е такова. Лепва етикети на хората само защото са различни по някакъв начин и те не ги разбират...
anemic_royalty
Манияк
Манияк

Cancer Брой мнения : 223
Точки : 271
Дата на регистрация : 13.07.2010
Възраст : 25

ПисанеЗаглавие: Re: Една тема за НАРКОМАНИ!   Нед Юли 18, 2010 11:34 am

Дам, обществото обожаава да слага етикети на всичко независимо дали изобщо разбират за какво става въпрос и това е едно от нещата които мразя най-много.
Значи ако слушаш метъл си долен наркоман, ако си емо се режеш, ако си момиче трябва да си малка сладуранка, ако си момче трябва да ебеш на ред и тн.
Общо взето хората мразят това което не разбират, поне аз така мисля и е глупаво да говорим колко сме толерантни българите, като това изобщо не е така само като знам как се отнасят с геьовете и лезбийките или просто някой който не се вписва в техните представи за "нормално"...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Една тема за НАРКОМАНИ!   Today at 3:17 pm

Една тема за НАРКОМАНИ!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1