Български форум за Grunge

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Най-скъпият фас!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: Най-скъпият фас!    Сря Авг 04, 2010 9:47 am

Наскоро попаднах на следната статия, в която показват фас, който Кърт изхвърлил на концерт в Мелбърн през 1992-ра. Фасът се продава ЕСТЕСТВЕНО в eBay и струва $500.
В статията се пише също, че фасът е непокътнат до ден днешен, понеже цигарите там..на тази марка били от няква пластика от токсични химикали. Именно за това фасът съществува и до днес.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
DoReMi
Манияк
Манияк

Брой мнения : 221
Точки : 246
Дата на регистрация : 12.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Сря Авг 04, 2010 12:36 pm

Никой не може да докаже, че фасът е на Кърт.
Вижте профила на потребителя
right in two
Манияк
Манияк

Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Възраст : 23
Местожителство : Пловдив, България

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Чет Авг 05, 2010 2:25 am

Някак си, не ми се вярва много...освен това, 500 долара е ниска сума за нещо подобно..според мен

"Трябва да се научиш как да не се вкопчваш, преди да се научиш как да придобиваш.
Животът трябва да бъде докосван, а не удушаван."
Sadden
Послушен
Послушен

Capricorn Брой мнения : 63
Точки : 66
Местожителство : Варна

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Вто Сеп 07, 2010 8:58 am

Е колко да дадат за един стар фас, без значение кой го е използвал. И 500 са много.
Вижте профила на потребителя http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1238172968
right in two
Манияк
Манияк

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Вто Сеп 07, 2010 2:42 pm

Sadden написа:
Е колко да дадат за един стар фас, без значение кой го е използвал. И 500 са много.
Води се, че ще е фасът на Кърт.
Всяко нещо докоснато от легенда е повече от скъпо и предполагам, че за този фас ще си има бая висока цена..но пък не знам к'ъв идиот трябва да си, за да го купиш.

"Трябва да се научиш как да не се вкопчваш, преди да се научиш как да придобиваш.
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Вто Сеп 07, 2010 2:47 pm

right in two написа:
Sadden написа:
Всяко нещо докоснато от легенда е повече от скъпо и предполагам, че за този фас ще си има бая висока цена..но пък не знам к'ъв идиот трябва да си, за да го купиш.

Защо говориш така, не мисля, че би бил ''идиот'' ,з а да си го купиш. Пък и 500 долара въобще не са толкова много, особено през очите и представите на един истински запален верен фен, просто ние сме бедняци.
Аз ако имах парите бих си го купила, що?!
Не разбирам за кво трябва винаги толкова скептично да се гледа на тия неща, ми ако фаса наистина е бил на Кърт? Представи си , че някой е видял как го хвърля, отишъл е, взел го е , пък и чрез ДНК лесно е могло да се докаже дали наистина е негов или не.
Става дума за тва, че нали уж сме големите фенове...аз пък бих дала парите стига да ги имах. Бих дала пари за всяка една вещ, която дори МОЖЕ БИ е била негова.
Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
right in two
Манияк
Манияк

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Вто Сеп 07, 2010 3:13 pm

Citizen X написа:
right in two написа:
Sadden написа:

Защо говориш така, не мисля, че би бил ''идиот'' ,з а да си го купиш. Пък и 500 долара въобще не са толкова много, особено през очите и представите на един истински запален верен фен, просто ние сме бедняци.
Не разбирам за кво трябва винаги толкова скептично да се гледа на тия неща, ми ако фаса наистина е бил на Кърт? Представи си , че някой е видял как го хвърля, отишъл е, взел го е , пък и чрез ДНК лесно е могло да се докаже дали наистина е негов или не.
Става дума за тва, че нали уж сме големите фенове...аз пък бих дала парите стига да ги имах. Бих дала пари за всяка една вещ, която дори МОЖЕ БИ е била негова.

Специално за фаса, не бих дала много. Най-малкото, ако е истина, защо този, който го е намерил, ще го продава?
Ако аз имам фас от Кърт Кобейн, няма да го дам на никой за нищо на света.
Ако имам фас на някой, на който не съм фен, например на някой от Бийтълсите...пак цената ще е бомбастична, защото ще знам какво държа в ръцете си.
Тези неща ми изглеждат фалшиви...някои хора ще изкарат пари от това, че сме наивни.

MrMoustache
Администратор
Администратор

Taurus Брой мнения : 893
Точки : 2317
Дата на регистрация : 01.08.2010
Възраст : 32
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Сря Сеп 08, 2010 1:07 am

Аз лично не бих си купил подобно нещо, дори и да "плувах" в златни монети, като Чичо Скрудж.
Винаги съм се чудил на подобни търгове. И да си купиш нещо носено или притежавано от някоя известна личност, какво от това? Какво доказваш с това? Нищо. Това няма да те направи по-голям фен на съответният човек. Само ще те направи прахостник.
Гаднярка
Активен
Активен

Брой мнения : 145
Точки : 157
Дата на регистрация : 07.09.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Сря Сеп 08, 2010 1:24 am

Citizen X написа:
right in two написа:
Sadden написа:

Първо наистина не е доказано, че фасът е негов и аз мога да взема една суполива кърпичка била някъде където някога е ходила някоя звезда и да кажа "тя е негова" и да обявя някаква си цена! Това е тъпо...пък и наистина никога не бих купила нещо подобно. Не съм скръндза или нещо такова и по принцип не обичам парите...но бих ги дала за хиляди тениски на Нирвана и др. групи или някакъв друг символ, но не и за фас! Да кефя се на Кърт и на Нирвана, но толкова не съм полудяла....това вече става идолопоклонничество ....толкова мн да се кефиш на някого,че чак да правиш глупости!
right in two
Манияк
Манияк

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Сря Сеп 08, 2010 5:00 am

Ако имам 500 долара и трябва да избирам дали да си купя 1000 тениски с облика на Кърт или фасът, КОЙТО ЕДВА ЛИ Е БИЛ НЕГОВ, НО ТАКА СЕ ТВЪРДИ...

.............ще си купя фаса.

Demia
Скучаещ
Скучаещ

Брой мнения : 36
Точки : 39
Дата на регистрация : 24.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Нед Сеп 12, 2010 12:01 pm

right in two
Сря Сеп 08, 2010 11:00 am
Ако имам 500 долара и трябва да избирам дали да си купя 1000 тениски с облика на Кърт или фасът, КОЙТО ЕДВА ЛИ Е БИЛ НЕГОВ, НО ТАКА СЕ ТВЪРДИ...

.............ще си купя фаса.

Съглсна съм с теб, защото аз няма да го купя, за да се доказвам пред някой какъв фен съм или нещо подобно, ще го купя за себе си, за да имам част от него по някакъв начин :)
haunting.fear
Активен
Активен

Брой мнения : 106
Точки : 117
Дата на регистрация : 19.10.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Вто Окт 19, 2010 2:43 am

Ехх ако някой се беше сетил да събира фасовете на Кърт по-рано, голям бизнес щеше да завърти..
По принцип не съм фенка на цялата тази мания да събирам работи от извесни личности...Автографи- да, перца- да ...Ама някви такиа боклуци.. Ддз...Нещо не ме кефи :/...В крайна сметка музиката е най-важна, да не забравяме това..Материалните неща нямат кой знае какво значение..
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Най-скъпият фас!    Today at 3:30 am

Най-скъпият фас!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1