Български форум за Grunge

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Tattoo Mops, Пловдив

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
right in two
Манияк
Манияк

Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 23
Местожителство : Пловдив, България

ПисанеЗаглавие: Tattoo Mops, Пловдив   Пет Авг 06, 2010 3:08 am

Според моите скромни лични наблюдения, най-доброто студио и най-добрият татуйровчик в големия град.

Александър Батенберг N 26 (на центъра, под "Безистенъ", или най-якото заведение в града)
Работно време 11:00 - 19:00
без почивен ден
GSM: 0897 / 30 70 75 - Жоро

MySpace

Лично аз само съм се пробивала там и то заради родителите ми, с които Жоро е приятел. По принцип той не се знаимава с лица под 18 години и с малки татуси. Всъщност ако идеш за нещо малко или си на 17, започва да се злоби и да те напада, супер грубиянин.
Но всъщност е един от най-готините пичове, които познавам. Помня как като ми пробиваше устната и такъв ми ръга иглата и идва някой да си записва час..и той такъв започва да си бъбри с него, а аз седя там и се треса от нерви с тая игла и се гледам в огледалото..направо щях да получа удар.., а той "я се стегни бе малката" :D:D
Друго нещо..изключително талантлив..най-яките татуси, които съм виждала на живо са негово дело.

"Трябва да се научиш как да не се вкопчваш, преди да се научиш как да придобиваш.
Животът трябва да бъде докосван, а не удушаван."
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Tattoo Mops, Пловдив
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Татуировките на Майли и значението им