Български форум за Grunge

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Музикалните телевизии?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: Музикалните телевизии?   Пет Сеп 10, 2010 6:19 pm

Помня едно време когато бях мъничка. Точно бях в детската градина и зимата, понеже вечно бях болна и си оставах вкъщи и ...по цял ден MTV. Тогава беше невероятна телевизия, това беше просто мечтаната музикална програма. Нон стоп се пускаше само невероятна качествена музика, въртяха и яко Нирвана и Оейзис и такива чудеса...почти нямаше реклами и предавания и извращения както сега. Беше наистина истинско удоволствие да се пулиш цял ден безцелно в телевизора. Сега обаче това е възможно най-смотаната телевизия наред с много други...
Да си призная понякога хвърлям по едно око на City, но най-вече заради ''Брилянтин'' (въпреки, че не знам дали го има още това предавамне) То нали е единственото за ретро музика и от време на време в постоянната програма вкарват и по някое и друго нормално парче, иначе всичко е буламач. The Voice пък гледам само заради Dejavu , което пак е както Брилянтин, само стари денс хотове (и не само денс...) Иначе като изключиме тия две предавания са си жива мъка...
Другите няма да ги коменирам, тъй като въобще не ги и надзъртам.
Но има едно спасение и съм много щастлива, че го има на бял свят. VH1 лейдииз енд джентълмен...не знам ако я нямаше тази телевизия какво щях да правя... надявам се да ме надживее.
И общо взето до там ми приключват музикалните телевизионни подвизи. Но щом става дума за VH1 , мога да го гледам 24/7!
Вие как сте с тия работи?

П.П. Помня като малка редом с МТВ имаше и МСМ... тя беше също култова. За жалост - история.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
Gabrielle
Дълго Застоял се
Дълго Застоял се

Брой мнения : 192
Точки : 212
Дата на регистрация : 13.07.2010
Местожителство : Space

ПисанеЗаглавие: Re: Музикалните телевизии?   Съб Сеп 11, 2010 2:00 am

Citizen X написа:

Но има едно спасение и съм много щастлива, че го има на бял свят. VH1 лейдииз енд джентълмен...не знам ако я нямаше тази телевизия какво щях да правя... надявам се да ме надживее.

Аз пък се надявам да се върнат към пускането на хубава музика, 'щото ми писна да засичам Лейди Гага и подобни циркаджии по-често от нормалното за една уж хубава музикална телевизия.

Добре че поне правят готини класации що-годе. .... Когато не са под надслов "Justin Timberlake's Sexy Back".

Последната промяна е направена от Kass на Съб Сеп 11, 2010 2:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя http://kasiel.deviantart.com/
right in two
Манияк
Манияк

Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 23
Местожителство : Пловдив, България

ПисанеЗаглавие: Re: Музикалните телевизии?   Съб Сеп 11, 2010 2:11 am

Kass написа:

Аз пък се надявам да се върнат към пускането на хубава музика, 'щото ми писна да засичам Лейди Гага и подобни диркаджии по-често от нормалното за една уж хубава музикална телевизия.
само аз ли харесвам Lady Gaga :D
Иначе единствената музикална телевизия, която харесвам е VH1. За съжаление вече я няма вкъщи. Развалиха цялата телевизия, не само музикалните програми.

"Трябва да се научиш как да не се вкопчваш, преди да се научиш как да придобиваш.
Животът трябва да бъде докосван, а не удушаван."
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Музикалните телевизии?   Today at 7:31 am

Музикалните телевизии?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Комплекти