Български форум за Grunge

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Заедно срещу насилието над животните!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: Заедно срещу насилието над животните!    Съб Окт 23, 2010 1:36 pm

След случая с кученцето с отрязаните крака ... някаква ярост спрямо хората в мен се надигна. И без това много отдавна бях осъзнала факта, че вниманието над животните си струва доста повече и времето и ресурса, отколкото вниманието над някъв човек или група от хора. ''Колкото повече опознавам хората, толкова повече заобичвам животните'' беше казал някой. И това е една от най-верните максими, които съм чувала някога...
Не мога да разбера що за комплексиран, психично пресечен урод трябва да си, че да ти харесва да причиняваш такава неистова мъка над някакво същество, което нито има разум и е съвсем безпомощно... това вече е върха на всякаква психария и изродщина и аз никога няма да го разбера или одобря.
Преди много години когато бях по-малка... около моят блок имаше няколко кучета, които всички живущи там си ги познавахме и си ги хранехме и след известно време на по-мъничкото му бяха отрязали опашката и ушите по средата на най-лютата зима. Това е нещо повече от варващина...пък после се чудим и маем как може дори и хората да биват избивани като животни. Еми ето така...
Аз имам котка. Винаги съм била супер състрадателна и винаги съм изпитвала неистова жал към бездомните и беззщитни животинки. Не ми е жал толкова за човека, защото човека уж е надарен с разум и винаги би могъл да се справи със жестокостта и реалността по малко по-адекватен начин, отколкото една невинна животинка.
За тва аз им казвам... да мрат гадни садистки копелета! Всички...до един!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
anne_jonson
Активен
Активен

Capricorn Брой мнения : 119
Точки : 124
Дата на регистрация : 12.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Заедно срещу насилието над животните!    Сря Дек 15, 2010 8:47 am

Подкрепям ! ! !
Вижте профила на потребителя http://www.youtube.com/watch?v=Jl0oVVxDhA4&NR=1
Char
Администратор
Администратор

Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 24

ПисанеЗаглавие: Re: Заедно срещу насилието над животните!    Сря Дек 15, 2010 9:56 am

Подкрепям и аз, естествено, но щом темата се казва "Заедно срещу насилието"...де да знам, да се хващаме да вършим работа, линкове, петиции...
сега нямам време да търся, но обещавам по-късно
винаги ми е било болна тема. Не разбирам защо сравняват хората с прасета или крокодили, положението е много по-зле от това.

Like lonely ghosts
at a roadside cross
we stay because..... we don't know where else to go.
Вижте профила на потребителя
anne_jonson
Активен
Активен

Capricorn Брой мнения : 119
Точки : 124
Дата на регистрация : 12.12.2010
Възраст : 28
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Заедно срещу насилието над животните!    Сря Дек 15, 2010 10:44 am

Абе мернах в сайта една тема за Гадния Фейсбук или нещо такова и не знам дали има смисъл да го казвам, но точно там има доста групи, включително едноименна на темата група, освен гадни страни, Фейсбук си има и добри, много информация например ;)
Вижте профила на потребителя http://www.youtube.com/watch?v=Jl0oVVxDhA4&NR=1
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Заедно срещу насилието над животните!    Today at 7:27 am

Заедно срещу насилието над животните!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1