Български форум за Grunge

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

За пътуванията.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: За пътуванията.   Вто Окт 26, 2010 2:57 pm

Ееее...няма нещо, което да обичам повече.
Толкова ЯКО ми е чувството, че чак изпитвам трудност да го опиша...обожавам да пътувам, човече.
Дали ще бъде с кола, рейс, влак...все тая. Дали ще бъде 2-3 или 6-7 часа...пак е все тая.
Както казах по принцип ми е все едно, но с кола е доста по-удобно и забавно... можеш да спираш където си искаш. Да плюскаш в 3 през нощта вкусни мазни хамбургери в някоя долнопробна празна закусвалня край главния път...която мирише лошо и е почти необитаема...страхотно
Или да да слушаш музика, да се наливаш с бира... да виждаш някви непознати хора, някви далечни градове... да си толков FREEEEEEEEEEEEE...
Имала съм доста яки трипове. Когато бях по-малка...16-17-18... бягах от даскало, събирах си парите, които наще ми вадахе и юруш...къде ли не съм била. Та по морето...лято 2009 обиколих абсолютно цялото черноморие за 3 дена. Лято 2008 цяло лято бях на морето..безпризорна..бачках и се счупвах да пътувам п курортите и близките градове...
Преди това.. 2007-ма...разград, добрич, варна, пловдив, бургас, златоград, смолян, велико търново...мисля, че от големите градове само в Русе не съм била. Наистина е ЛУДО...и го обожавам.
Сега планирам едно такова след 2 седмици..с хотелче, с якото дълго друсане във влака, после с якото друсане в рейса...няма такава тръпка за мен. Дай ми само пътуване.. раница пълна с боклуци, пиене на бира в кенчета на някоя нощна пуста гара...лятото..mmmmmm love it!!!
Нямам търпение вече.
Вие как ше се изкажете по въпроса с трипването?!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
Char
Администратор
Администратор

Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 24

ПисанеЗаглавие: Re: За пътуванията.   Чет Окт 28, 2010 11:16 am

Ще кажа само ДА, дюд. Да.
Роуд трипс <333
Пътят, колата/вана/караваната или каквото е там, усилената музика, смеха, колата и бирата
....
Искам вечно, вечно да пътувам. Ей така, спонтанно- хващаме се и тръгваме, без да знаем накъде (стига да имаме малко пари) и без да знаем къде ще спим и какво ще правим.
Искам да обиколя целия свят, до докосна целия свят.

Цитат :
Имала съм доста яки трипове. Когато бях по-малка...16-17-18... бягах от даскало, събирах си парите, които наще ми вадахе и юруш...къде ли не съм била. Та по морето...лято 2009 обиколих абсолютно цялото черноморие за 3 дена. Лято 2008 цяло лято бях на морето..безпризорна..бачках и се счупвах да пътувам п курортите и близките градове...
Завиждам ти и адмирирам, дюд!
И аз искам така.
Следващия път като отидеш към Черноморието, звънкай.

О, филми, които супер много свързвам с думата" пътуване" са Into the wild и
My blueberry nights.

За първия сигурно не са нужни думи...искам да живея в шибан рейс, само това ще кажа.
Вторият е малко безсюжетно тру ден за възприемане, но....постоянното движение, търсене
<3

Искам цял живот нищо друго да не правя- само да съм на път.

Like lonely ghosts
at a roadside cross
we stay because..... we don't know where else to go.
Вижте профила на потребителя
haunting.fear
Активен
Активен

Брой мнения : 106
Точки : 117
Дата на регистрация : 19.10.2010

ПисанеЗаглавие: Re: За пътуванията.   Чет Окт 28, 2010 2:41 pm

И аз много обичам да пътувам.Наще от малка са ме научили колко е хубаво..Просто до такава степен съм свикнала, че като се заседявам дълго на едно място без за ходя никъде се чувствам много гадно..
Понякога си мисля колко хубаво щеше да е да живеея в 60те или поне 20 години по-рано...Просто ей така да пътувам на стоп с приятели..Няма значение на къде..Но сега надали бих се осмелила...Просто точно тва пътуване би било най-непредсказуемо, изпълнено с незабравими моменти, но при всички гадни и извратени типове в днешно време : ( ..
Друга моя идея е някой ден да си зема от онези хипи бусчета Фолксваген, нз къв беше модела..Май се сещате...И просто да се напътувам на воля с подходящите хора..Ще е жестоко..Но до тогава май ще си остана с мечтите :D ..
Иначе филмът Into the wild го приемам като моя идеология.В него намирам смисъла на живота и се възхищавам на такива хора, които се осмеляват да го потърсят по този начин :) .
right in two
Манияк
Манияк

Cancer Брой мнения : 801
Точки : 1008
Дата на регистрация : 12.07.2010
Възраст : 23
Местожителство : Пловдив, България

ПисанеЗаглавие: Re: За пътуванията.   Пон Ное 01, 2010 2:50 am

Ах, пътувания..слабост голяма са и на мен..
Когато имам възможност винаги съм на път. Понякога е трудно, защото не винаги усявам да намеря компания, когато искам да ида някъде..а сам не винаги е интересно.
Лятото, което измина бих казала, че отидох на доста места и съм много доволна..сега зимата ще е в някакъв застой, защото няма никой навит да катерим няк'ви планини сред преспите..за съжаление.
Иначе, искам да спомена, че за мен едно пътуване е много по-интересно и ползотворно, когато е придружено със свежо стопче (:
Трябва някой тук от форума да ме покани на гости

ride ooonnnn

"Трябва да се научиш как да не се вкопчваш, преди да се научиш как да придобиваш.
Животът трябва да бъде докосван, а не удушаван."
Char
Администратор
Администратор

Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 24

ПисанеЗаглавие: Re: За пътуванията.   Пон Ное 01, 2010 3:58 am

Аз те каня, имам голям мерак да се видя с някого от форума, пък то във Варна няма никой. Поне се видях с haunting.fear. :р
Иначе аз лятото си правех доста мини-походи- до Аладжа манастир, етс., дори със Дани бяхме навити да тръгнем пеша до ПЛовдив (съвсем с сериозно, с палатки) обаче се сетихме късно и вече нямаше време.

Цитат :
Иначе филмът Into the wild го приемам като моя идеология.В него намирам смисъла на живота и се възхищавам на такива хора, които се осмеляват да го потърсят по този начин :) .
*nod*
Много искам. Много искам и аз да мога.

Like lonely ghosts
at a roadside cross
we stay because..... we don't know where else to go.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: За пътуванията.   Today at 7:35 am

За пътуванията.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1