Български форум за Grunge

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Домашни зверове

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Char
Администратор
Администратор

Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 24

ПисанеЗаглавие: Домашни зверове   Нед Ное 07, 2010 10:18 am

Хайде..."За животните с любов" започва.
Имате ли си нещо във вас? Какво е? Какво бихте искали?

Аз ще спомена само, че тъй като съм във супер малък апартамент това, което сме си позволили , е котка. Затова пък каква котка...
това нещо може куче да изяде. Доста белези оставя, когато е в игриво настроение. Казва се Кали- да, като индийската богиня на назиданието. :Д

Like lonely ghosts
at a roadside cross
we stay because..... we don't know where else to go.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
DoReMi
Манияк
Манияк

Брой мнения : 221
Точки : 246
Дата на регистрация : 12.07.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Нед Ное 07, 2010 11:46 am

Преди имах котка с психични проблеми. Освен това беше доста сексуална - аз я погаля, а тя ми се дупи хахаха
Char
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Нед Ное 07, 2010 11:49 am

Е, тя и мойта е така. Освен това демонстрира егоизъм- обича ме само когато е разгонена.
Затова искам куче....
обаче мина моята, стана време да се изнасям. Като се сдобия със нещо свое (lol, колко разкошно звучи) ще си взема някой голдън ретрийвър или нещо такова...

Like lonely ghosts
at a roadside cross
Гаднярка
Активен
Активен

Брой мнения : 145
Точки : 157
Дата на регистрация : 07.09.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Пон Ное 08, 2010 3:31 am

Ъм... аз си имам папагалчета... мъжко и женско...води се, че едното е мое а другото на сестра ми. Имах си др. женско но то умря и взех този звяр. В началото беше мн яко...ядеше ми от ръката... качвеше ми се по главата...но щом се запознаха с граф Дракула- мъжкия...просто станаа еднааа... тавана ни има една огромна дупка (върши същата работа като креда-витамини) , пердето е скъсано, цветята са изядени, лампата е в ужасно състояние и книгата ми е гризната. Нямам думи...те са по-зле от куче. Ама като ги погледна, сърце не ми дава да ги оставя затворени...
Char
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Пон Ное 08, 2010 4:40 am

Да, това е Кали. Много обичаше учебника ми по немски.

Like lonely ghosts
at a roadside cross
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Пон Ное 08, 2010 9:43 am

Уахаха...и аз имам.
Имам една котка, която всъщност е куче. Тоест...котка е , но поведението й е кучешко. Някой като дойде в нас по принцип трябва да я затварям в друга стая досущ като бясно куче, щото им се хвърля по главите, драска ги и ги съска..някакси умее да си пази територията (демек апартамента) И вече почти никой не иска да идва в нас...иначе с мен е гальовна, понасяме се. Гушкаме се нощем, спинкаме си заедно, мъркаме си галиме се... (основно аз нея...)

Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
Neli
Активен
Активен

Scorpio Брой мнения : 138
Точки : 144
Дата на регистрация : 23.09.2010
Възраст : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Пон Ное 08, 2010 12:05 pm

Сара, на майка ми котката, дето само при мен идва да се гали ХД... всички други ги хъска или драска като се опитат да я погалят... Тя си е мойто куче, щото ме следи навсякъде из апартамента... Опашката и е много пухкава и цялата си ми е мекичка и умнинка и милинка и сладинка и глупавичка
Какви ли не поразии е правила, карам и се от време на време, ама като и погледна големите зелено-жълти очички и винаги и давам някакъв деликатес ХД възнаграждавам я за "белите"
Вижте профила на потребителя http://nirvanabg.deviantart.com/
I.can.pretend.
Напредващ
Напредващ

Gemini Брой мнения : 26
Точки : 31
Дата на регистрация : 15.11.2010
Възраст : 21
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Пон Ное 22, 2010 2:24 pm

Maй ще съм само аз с куче.
Кучето не е мое,на брат ми е.Но така като се позамисля,любимият ми брат се грижеше за него ,само когато беше бебе.Нашият звяр обаче си е звяр-хапал ме е неведнъж(единят път се наложи до Пирогов да ходим xd),лае почти всеки,който се усмели да доближи територията му,абе въобще.. Казва се Рекс(прекрасният ум на брат ми... .......no comment.... :D ),на 4 години е!Баща му -немска овчарка,майка му голдън ретривър.Освен злобен,нашинкият е и адски грациозен,походката му е на лъв,когато заспива често кръстосва предните две лапи,когато иска да го галят,застава по един особено грациозен начин,и започва да гледа със милите очички..!Обичам го,въпреки че в момента малко го "бият хормоните".Обичам го,въпреки че той не ме обича колкото някои други индивиди. Обичам го!

Вижте профила на потребителя http://www.shelfari.com/irenebrontay
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Чет Ное 25, 2010 5:09 pm

Ебати сладурите : ))))))))))
И кучета и котенца... ОБИЧАМ ОБИЧАААМ! Ако жилището си беше съвсем съвсем мое (не, че не е но дъртия пак се дърпа) щях да си имам поне 3 котенца...
Но както споменах и показах за сега имам само едно малко черно зло, което ми е от една мацка :)
Честно казано това е най-неприветливата, злобна, скоклива, параноична, гадна, драскаща, съскаща, хапеща, буйна, недружелюбна котка, която може да съществува, но странното е, че с мен много се обича и никога не ми налита на бой. През деня плаши хората , хапе ги и ги съска, а нощем идва под завивките при мен, гушва се в гушата ми и спинка мъркайки до сутринта. Няма такъв образ...
Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Домашни зверове   Today at 7:32 am

Домашни зверове
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1