Български форум за Grunge

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

На чай със смъртта

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Char
Администратор
Администратор

Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 24

ПисанеЗаглавие: На чай със смъртта   Сря Ное 24, 2010 11:16 am

общо взето, супер много ми допадна тая тема (вече е крадено няколко пъти, лол) но какво пък...
и заглавието <3

"Идеята е от друг форум,но реших да не променям заглавието понеже мисля,че е доста подходящо.

Та представете си,че сте доживяли до възрастта,до която сте желаели.Коя е тя всъщност?
Ии един хубав ден Смъртта ви идва на гости.Сядате на чай,а тя ви пита,защото си е струвало да живеетe.Какво бихте й отговорили?Как се виждате всъщност в бъдеще и каква е най-голямата ви цел?
Дайте воля на въображението си.Просто трябва да убедите смъртта,че си е струвало да живеете."

Like lonely ghosts
at a roadside cross
we stay because..... we don't know where else to go.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Rape Me
Скучаещ
Скучаещ

Брой мнения : 31
Точки : 31
Дата на регистрация : 19.11.2010
Местожителство : там някъде на запад

ПисанеЗаглавие: Re: На чай със смъртта   Сря Ное 24, 2010 12:58 pm

Струваше си , защото всеки ден се хиля като тревоман ...
защото всеки ден се запознавам с една солета , е почти всеки
защото обичам всяка солета
защото обичам много неща едновременно
...и защото в момента ме е хванал синдрома на тъпите мисли ..
I.can.pretend.
Напредващ
Напредващ

Gemini Брой мнения : 26
Точки : 31
Дата на регистрация : 15.11.2010
Възраст : 21
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: На чай със смъртта   Сря Ное 24, 2010 2:04 pm

Струваше си ,защото открих Музиката.
Вижте профила на потребителя http://www.shelfari.com/irenebrontay
Lucy.Fur.
Активен
Активен

Aries Брой мнения : 94
Точки : 96
Дата на регистрация : 07.11.2010
Възраст : 25

ПисанеЗаглавие: Re: На чай със смъртта   Сря Ное 24, 2010 2:40 pm

Е, лол тва е най-тъпия въпрос на света. Ако утре ме сгази кола и Смърт ме попита дали си е струвало, просто ЩЕ СИ ИЗЛЯЗА.
Ако ме пита след 30 години.. не, вероятно бих направила същото. Не мога да ПРЕДВИДЯ за какво ще си струва живота ми, засега не си струва и НЕ се виждам в бъдещето, въобще. Не знам какво искам да правя и къде и какво всъщност ще направя и кво ше се случи и ако някой тук наистина си мисли, че ЗНАЕ просто трябва да престане да бъде такъв оптимист. А и се обзалагам, че Смърт не приема клиширани отговори от сорта на "открих истинската любов" и "имах верни приятели". А и освен това Смърт е мъдра и с чувство за хумор, не мисля, че и пука кво има да каже за живота си някъв смъртен. Не знам защо всички имат навика да си мислят, че всички "висши сили", да ги наречем, са мили или се интересуват от тях. А и въпросът е супер нелогичен, защо да убеждавам Смърт, че си е струвало да живея ако вече съм мъртва? Кво няма да ме пусне от другата страна ли. МИ СУПЕР.
Synaesthesia
Администратор
Администратор

Pisces Брой мнения : 1383
Точки : 2311
Дата на регистрация : 11.07.2010
Възраст : 26
Местожителство : grungeland

ПисанеЗаглавие: Re: На чай със смъртта   Сря Ное 24, 2010 2:49 pm

Хахах, не мога да убедя смъртта, че си е заслужавало да живея. Отде да знам тя какви нагласи мнения и убеждения има относно живота като цяло?
При всички положение си е струвало да живееш честно казано. Със смъртта искам да се срещна някъде към 70-те, повече не ми трябва. Не виждам нищо впечатляващо и забавно в това да си сбръчкан ходещ труп, с бастун и без зъби в устата, нямащ сила да ходи да се наведе и да си вдигне ченето, което по случайност е паднало на пода...
На смъртта бих й казала само ''взимай ме по-бързо''. Няамм какво да й казвам, а дали си е заслужавало...винаги си заслужава. Винаги.
И е много ясно, че си е струвало... дори до ден днешен мога да кажа, че си е струвало, пък какво остава ако изкарам до поне 60-70...ехе :)
Вижте профила на потребителя http://grunge-bg.motionforum.net
Char
Администратор
Администратор

Scorpio Брой мнения : 672
Точки : 737
Дата на регистрация : 17.10.2010
Възраст : 24

ПисанеЗаглавие: Re: На чай със смъртта   Чет Ное 25, 2010 9:42 am

Lucy.Fur. написа:
Е, лол тва е най-тъпия въпрос на света. Ако утре ме сгази кола и и Смърт ме попита дали си е струвало, просто ЩЕ СИ ИЗЛЯЗА.

Цитат :
Та представете си,че сте доживяли до възрастта,до която сте желаели.

кхъм.

Цитат :
А и освен това Смърт е мъдра и с чувство за хумор, не мисля, че и пука кво има да каже за живота си някъв смъртен
Аз все се надявам, че ще е ТОЙ..СМЪРТ. :д
не зная колко ще го убедя, поне ще си поприказвам с него.
Вероятно ще му кажа просто, че съм направила каквото съм могла, за да се забавлявам...и без това когато знаеш, че си отиваш, не помниш лошите неща, винаги е така. И когато някой почине...мислиш ли за недостатъците?
Ще се сетя за приятелите, за хората, които са ме разсмивали и съм разсмивала. И се надявам, че ще съм изпълни ла поне ЧАСТ от To do list-a.
Кой знае, може би ще съм станала инцидентно известна дотогава. Случват се такива неща, особено на днешна дата.
и ще мога да кажа, че съм намерила по-доброто безсмъртие, хаха, dream on.

Like lonely ghosts
at a roadside cross
we stay because..... we don't know where else to go.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: На чай със смъртта   Today at 4:49 am

На чай със смъртта
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1